Antalya Havalimanı Antalya Kaleiçi Transfer

Antalya/Şehir Merkezi – Antalya Kaleiçi Transfer

Antalya Kaleiçi Transfer ihtiyacınız mı var? Antalya Kaleiçi Havalimanı Transfer ihtiyacınızın nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili endişeleriniz mi var? Güven ve konfor deneyimi yaşatan bir Antalya havalimanı transfer firması mı arıyorsunuz? O halde aradığınız hizmeti tam olarak bulmuşsunuz demektir! Çünkü doğru yerdesiniz. Dora Transfer, Turistik Taşımacılık sektöründe hizmet veren yılların tecrübesini ve bilgi birikimini sektöre yansıtmayı başarmış bir firmadır. Filomuzda bulunan yüksek modelli araçlar ile tüm müşterilerimize kalite ve konforu bir arada sunan lüks bir transfer hizmeti veriyoruz. Antalya Havalimanı çıkışlı transferlerde gitmek istediğiniz destinasyona kadar keyifli bir yolculuk hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda alınmayı istediğiniz Otel, Tatil köyü, Camping Alanları, Tatil beldeleri vb. tüm iş seyahati, seminer, kurum toplantıları, kongre toplantıları, gezi ve tatil amaçlı konaklamalarınızda sizlere benzersiz bir transfer hizmeti sunuyoruz.

Kaleiçi(Oldtown) Antalya şehir merkezinde yer alan Antalya şehrinin tarihten bugüne dek ilk günlerinden itibaren kurulduğu ilk yerdir. Kaleiçi, küçük bir yat marinasına ev sahipliği yapan eski Osmanlı evleri ile tarihin izlerini taşımaktadır. Antalya Havalimanından Antalya Kaleiçi bölgesinde bulunan butik otellerde tatil planları olan yerli ve yabancı turistler akın etmektedir. Antalya havalimanı ile Antalya Kaleiçi arası yolculuk süresi şehir içi trafiğe bağlı olarak yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Toplam  kilometredir. Antalya Kaleiçi VIP Transfer araçları ile ulaşım imkanı kolay ve konforlu bir şekilde sağlanabilmektedir.

Antalya ilinin bu gözde tatil mekanına ulaşım için Antalya Havalimanı – Antalya Kaleiçi Transfer hizmetini satın alabilirsiniz. Eğer bizimle bir yolculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız, tek yapmanız gereken aşağıda belirtilen iletişim detaylarından bize ulaşmak. Aynı zamanda rezervasyonunuz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve sorunlarınıza ilişkin destek almak için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Bizlere [email protected] adresinden mail yoluyla, +90 544 242 27 62 numaralı telefon numaramızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Aradığınızı bu sayfada bulamadınız mı? Antalya Transferleri ile alakalı diğer bölge transferleri ihtiyaçlarınız için lütfen buraya tıklayınız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir