Antalya Kemer Transfer

Antalya ilinin bir ilçesi olan Kemer, Türkiye sınırları içerisinde Turizm açısından önemli rol oynamaktadır. Klasik Akdeniz iklimine sahip olan Kemer geceleri hızlı ve hareketli turizmi tercih eden yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Bölge denize paralel yapısı nedeniyle bölgeye ulaşım sağlanan karayolları engebeli arazi ve dolambaçlı yollardan oluşmaktadır. Bu nedenle bölgeye Antalya Havalimanından ve diğer lokasyonlardan karayolu ile ulaşım oldukça zor olabilmektedir. Bu noktada yerli ve yabancı tüm turistlere hizmet veren firmamız deneyimli şöför ekibimiz ve lüks araçlarımızla Antalya Kemer Transfer noktasında alternatif ve hızlı çözüm olmaktadır.

Antalya Havalimanı Kemer Transfer

Aynı zamanda Kemer Antalya Transfer hattını sağlayan yerel halk otobüslerinin saat aralığı uzun olduğu için bölgeye ulaşım bir hayli geç olmaktadır. Aynı araçlar ağır hareket ederek ve tüm yolcuları araçlara almaya çalıştıkları için sıkışıklık söz konusudur. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız bunları gözlemleyerek değil bizzat test ederek bu sonuçlara ulaşmıştır. Haziran ve Temmuz gibi yüksek sezon aylarında Kemer’de güzel bir tatil yapmak için en iyi ve en uygun fiyata VIP ulaşım ile başlamak tatilinizin güzel geçmesini sağlayacaktır. Antalya havalimanından veya Antalya şehir merkezinden sizleri ultra lüks araçlarımız ile karşılayarak tatilinizi geçireceğiniz otelinize hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyor dilerseniz de dönüş transferinizi anında organize ediyoruz. Kemer VIP Transfer olarak hizmet vermeye ve sürekli olarak yeniliğe açığız.

Antalya Kemer Özel Transfer

Kemer Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Kemer festivali de bölgeye olan ilgiyi bir hayli arttırmaktadır. Kemer ağaçlık alana sahip olması nedeniyle temiz bir hava dokusuna sahiptir. Denize sıfır olması en büyük avantajlarından birisidir. Bölgeye yakın olarak yerleşik antik şehirlerden olimpos, ve adrasan bulunduğu için kültür turizmi açısından da oldukça tercih edilmektedir. Antalya Transfer Kemer firması olarak Dora Transfer ile seyahat etmenin farklı ayrıcalıklarından faydalanmak için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek. Biz sizin adınıza tüm organizasyonu takip ediyor olacağız ve size en iyi hizmeti vermek için elimizden gelenin en iyisini Kemer – Antalya Havalimanı Transfer adına yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.