Antalya Side Transfer

Side yerli ve yabancı turistlere hizmet veren turistik beldedir. Side, Antalya ili Manavgat ilçesine bağlı bir mahalledir. Side, tarihi ve turistik dokusu ile Antalya şehrinin bir diğer cazibe merkezi olarak ön plana çıkmaktadır. Side, Antalya havalimanına 60 kilometre, Manavgat şehir merkezine ise sadece 7 kilometre uzaklıkta yer alan bir bölgedir. Side, genellikle Alman turistlerin tercih ettiği otellerden oluşmaktadır. Türk turizminde önemli yer oynayan Side beldesine ulaşım Side Antalya Transferleri ile sağlanmaktadır.

Antalya Havalimanı Side Transfer

Side beldesinde birçok uygarlık egemenlik sürmüştür. Bu yüzdendir ki bölge tarihi dokusu ile de ön plandadır. Bölgede bulunan Side Antik Tiyatrosu yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Side Antik Tiyatrosunu ziyaret etmek için özellikle Side VIP Transfer araçlarını tercih eden yolcu sayısı oldukça fazladır. Aynı zamanda şehrin simgesi haline gelen Apollo Tapınağı da çok fazla ziyaretçi çekmektedir. Apollo Tapınağını ziyaret eden turistler tarafından sıkça tercih edilen transfer araçlarımız ile daima en iyi hizmeti satın alabilirsiniz.

Side Özel Transfer

Büyük Kent Surları ile natürel bir doğaya sahip olan Side, yaz ve bilakis kış aylarında da Turizm sektörüne oldukça katkı sağlayan bir beldedir. Yerli halk tamamen turizm ve seracılık ile uğraşmaktadır. Side beldesi, Manavgat ilçesinin bir mahallesi olduğundan oldukça yakın olması sebebiyle sorgun, titreyen göl gibi mecralara da yakındır. Bu sebeple Side beldesinden bu noktalara seyahat etmek isteyen yolcular Side Transfer hizmetini kullanmaktadır. Side – Antalya Havalimanı transferlerinizde en ekonomik fiyatlar ile seyahat etmek Dora Transfer ile çok kolay!

Side Transfer Antalya konforlu ve yüksek standartlarda bulunan araçlar ile transfer hizmeti verilmektedir. Yüksek prestij ve konfora sahip araçlar ile seyahat etmenin bedeli de taksi fiyatlarından bile ucuza gelmektedir. Üstelik size sunulan araçlar özel donanımlı ultra lüks araçlardan oluşmaktadır. Bu nedenle Side beldesine transfer hizmetlerinden uygun fiyat seçenekleri ile yardımcı olan firmamız ile iletişime geçerek hemen sizlerde Side özel transfer hizmetini alabilir ve tatile doğru muhteşem bir başlangıç yapabilirsiniz. Side havalimanı transferlerinizde en uygun fiyatlar için bizimle çekinmeden irtibata geçebilirsiniz.