Antalya Transfer

Antalya Transfer

Antalya transfer hizmetlerinde sektörün öncülerinden Dora Transfer sizlere eşsiz transfer imkanları ve benzersiz fiyat teklifleri sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Dora Transfer kalite ve güven prensiplerinden ödün vermeden sizlere hizmet sunmaya devam edecektir. Siz değerli müşterilerimize tüm ekibimizle 7 gün 24 saat hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Antalya Havalimanı Transfer

Değerli müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler sayesinde sektörde sizlerin taleplerine göre filomuzda bulunan ekonomik, konforlu, vip, minibüs, midibüs, otobüs araç kategorileri ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Dora Transfer olarak daima misyon ve vizyon politikalarımıza göre hareket ederek en iyi fiyata en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimizin alması için çaba sarf ediyoruz. Havalimanından otele ve otelden havalimanına veya bulunduğunuz konumdan Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz herhangi bir noktaya transfer hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda Antalya havalimanı transfer firması olarak Dora Transfer daima yanınızdadır.

Filomuzda yer alan çeşitli ve yüksek model araçlarımız ile sizlerin Antalya Transferlerinizde yardımcı oluyoruz.

Dora Transfer, Antalya şehrinden tüm Türkiye’ye hizmet veren sektörün öncülerinden bir firma olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için bizi tercih eden misafirlerimizin bizi tekrar tekrar tercih etmeleri ve müşterilerimizin tavsiyeleri işimizi iyi yaptığımızın bir kanıtıdır. Bizimle irtibata geçtiğinizde müşteri danışmanı arkadaşlardan en uygun fiyatlar ile taksi fiyatlarının bile altında toplu taşıma araçlarından daha konforlu bir ulaşım hizmeti sunduğumuza tanık olacaksınız. Bunun yanında Antalya havaalanı transfer işlemlerinizi daima tüm müşterilerimizin talepleri dikkate alınarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Dora Transfer’in benzersiz kampanyalarından faydalanarak ilk seyahatinizde bizimle Antalya havalimanından otel transferinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi dönüş transferinizi de otel’den Antalya havaalanına olacak şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Transferiniz esnasında tüm müşterilerimiz koltuk sigortalı araçlarımızla seyahat edecektir ve olası durumda araçta bir bagaj veya özel eşyanızın unutulması durumunda, bölgeye gelen ilk aracımız ile eşyalarınız size ulaştırılacaktır. Firmamıza güven konusunda sizlere gerekli tüm hassasiyet gösterilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin daimi tercihi olabilmek adına Dora Transfer şirket içi eğitimler ile tüm ekibi bilgilendirmeye devam eden bir Antalya transfer firmasıdır.