Şirketimiz; Antalya Havalimanı, Şehir Merkezi, Turistik bölgeler ve Antalya’dan tüm Türkiye’ye vip hizmet veren taşımacılık firmasıdır.
Filomuz yüksek model kaliteli araçlardan oluşan ve deneyimli şöförlerimiz ile siz müşterilerimize kaliteli ve konforlu hizmet anlayışını benimsemiş bir hizmet sunmaktadır.

Dora Transfer, Antalya merkez ve çevre ilçelerde bulunan otellerinize veya otellerinizden istediğiniz herhangi bir noktaya transfer hizmetine ihtiyacınız olduğunda; uygun fiyat, kaliteli servis, güler yüzlü ve eğitimli personeli ile her zaman yanınızdadır.

Antalya havalimanı ve Antalya otellerinden istediğiniz her noktaya transfer hizmetiniz adil fiyata kesintisiz hizmet felsefesiyle tarafımızdan gerçekleştirilirken sizin endişe etmenize ve tedirgin olmanıza fırsat vermeyerek tüm organizasyonu sizin adınıza takip eden geniş kadromuz ve teknik ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdedir.

Sunduğumuz benzersiz VIP, Kurumsal, Fuar, İş ve Özel Transferleriniz için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Şimdi hiç bir ek ücret ödemeden rezervasyonunuzu çevrim içi oluşturun, transfer esnasında ödemeyi personelimize yapın!
Biz lider olmayı seven ileriye dönük bir taşımacılık firmasıyız. Bizimle bugün bir yolculuk yapın ve farkı hissedin.

Verdiğimiz hizmetlerden başlıcaları;

  • Düğün Organizasyon Taşımacılığı (Şöförlü VIP Gelin Aracı)
  • Kongre Turizmi
  • Fuar Etkinlikleri
  • Özel Şöförlü Araç Kiralama
  • VIP Şöförlü Günlük Tahsis
  • Nokta’dan Nokta’ya Transfer Hizmetleri

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yılın her döneminde her bütçeye uygun transfer seçenekleri

Bizimle çalışan tüm mesai arkadaşlarımız işinde son derece profesyonel ve son derece yardımsever kişilerdir.

Müşterilerimizin tercihlerini boşa çıkarmamak ve hizmetlerimizi daima bir üst seviyeye çıkartmak prensibi ile düşünüyor ve tüm müşterilerin memnuniyetini esas alıyoruz.

Transfer rezervasyonunuzu iptal etmek durumunda kaldığınız durumlar olabilir, bu gibi durumlarda koşulsuz olarak rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

365 gün 7/24 anında bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız ile canlı destek