Sıkça Sorulan Sorular

0544 242 27 62 numaralı telefonlardan veya web sitemiz üzerinden, seyahate çıkmadan 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bayram ve yılbaşı gibi özel tarihler için 48 saat önceden rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.

Rezervasyon teyidiniz e-posta olarak size ulaştırılacaktır.

Transfer sorumlumuza ya da 0544 242 27 62 numaralı telefon hatlarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Özel transferlerde aracınız bildirdiğiniz alınış saatinizden 5 dakika önce alınış noktasında hazır olacaktır.

Özel transferlerde aracımızda unuttuğunuz eşyanız, bildireceğiniz adrese kargo ile ödemeli olarak gönderilecektir.

Çuvalların, sandıkların, teneke kapların, akıcı, kokucu, patlayıcı, radyoaktif ve yanıcı maddelerin taşınması yasaktır. Araç cinsinin değiştirilebilmesi için, fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasında bildirilmesi gerekir. Bildirilmeyen bebek arabası, bisiklet ve golf-kayak gibi spor malzemeleri kabul edilmeyecektir.

Bizlere transfer esnasında bildirdiğiniz uçuş bilginiz operasyon ekibimiz tarafından uçuş saatinde kontrol edilmektedir. Olası rötar durumlarında yeni uçuş bilgisi sistemlerden kontrol edilerek takip edilir ve transferiniz gerçekleştirilir. Uçuşun iptal edilmesi durumunda ise bize çağrı merkezi numaramızdan ulaşarak bildirmenizi rica ederiz.

Rezervasyonunuzu, transferden en geç 12 saat öncesine kadar, değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. Mücbir sebepler hariç; transfer kullanılmaz veya transfer başlangıcına 12 saat kala transfer iptali talep edilirse ücret iadesi yapılmayacaktır.

Araç içerisinde evcil hayvan taşınması yasaktır. Evcil hayvanlar, sorumluluk yolcuya ait olmak kaydıyla, özel kafeslerinde bagaj bölümünde taşınabilir.

Evet. Tekerlekli sandalye ile seyahat ediyorsanız lütfen sandalyenizin katlanabilir olup olmadığını rezervasyon sırasında belirtiniz.

Evet. Dora Transfer’in tüm araçları zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir.

D2 yetki belgesi Ulaştırma Bakanlığı tarafından ticari amaçla minibüs ile yolcu taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. Bu belgeler olmaksızın turizm taşımacılığı yapılamaz.